4. srpna 2014 - Likvidace nebezpečného hmyzu

Hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn byli požádáni správcem městských objektů, aby zlikvidovali sršní hnízdo, které se nacházelo v okně v ulici Gorkého v Horšovském Týně. Hasiči hnízdo mechanicky odstranili a na okno aplikovali chemický postřik. Dále ještě hasiči odstranili včelí roj, který se usídlil v elektrickém pilíři v ulici Výhledy v Horšovském Týně.

Likvidace sršního hnízda Gorkého uliceLikvidace sršního hnízda Gorkého uliceLikvidace sršního hnízda Gorkého uliceLikvidace sršního hnízda Gorkého uliceLikvidace sršního hnízda Gorkého uliceLikvidace sršního hnízda Gorkého uliceOdstranění včel z elektrického pilířeOdstranění včel z elektrického pilířeOdstranění včel z elektrického pilířeOdstranění včel z elektrického pilířeOdstranění včel z elektrického pilířeOdstranění včel z elektrického pilířeOdstranění včel z elektrického pilíře

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky