8. srpna 2014 - Odchyt čápa

Horšovskotýnští hasiči byli po 21. hodině požádáni jednou z místních obyvatelek, aby se postarali o mladého čápa, který se pohyboval mezi bytovými domy v Lidické ulici v Horšovském Týně a nemohl sám vzlétnout. Hasiči se nejprve spojili se Záchrannou stanicí Plzeň a podle instrukcí čápa šetrně odchytli a umístili do garáží hasičské zbrojnice. Tam si pro něj krátce po 22. hodině přijeli pracovníci Záchranné stanice živočichů v Plzni. Čáp se po zotavení vrátí zpět na hnízdo do Horšovského Týna.

Záchrana čápa Horšovský TýnZáchrana čápa Horšovský TýnZáchrana čápa Horšovský TýnZáchrana čápa Horšovský TýnZáchrana čápa Horšovský TýnZáchrana čápa Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky