15. září 2014 - Likvidace nafty

V pondělí 15. září 2014 byla jednotka SDH Horšovský Týn v 10:09 hodin vyslána do obce Mířkov, kde se měla vylít nafta na komunikaci. Po příjezdu jednotky na místo události bylo zjištěno, že se při vyproštění kamionu po dopravní nehodě poškodila nádrž s naftou a ta vytekla na silnici II/200 v délce asi 10 m. Hasiči naftu odklidili pomocí sorbentu. Dále jednotka hasičů HZS Staňkov provedla opravu proražené nádrže a hasiči se vrátili zpět na své základny.

Likvidace nafty MířkovLikvidace nafty MířkovLikvidace nafty MířkovLikvidace nafty MířkovLikvidace nafty MířkovLikvidace nafty MířkovLikvidace nafty MířkovLikvidace nafty Mířkov

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky