24. září 2014 - Požár černé skládky

Ve středu 24. září 2014 vyjela ve 22:32 hodin jednotka SDH Horšovský Týn společně s jednotkami HZS Staňkov a SDH Mířkov k ohlášenému požáru pneumatik mezi obce Semněvice a Křakov. Hasiči po příjezdu do obce Semněvice nalezli požár u polní cesty mezi obcemi Semněvice a Věvrov. Jednalo o požár černé skládky plastů a pneumatik. Hasiči společnými silami požár zlikvidovali vysokotlakými proudy a vrátili se zpět na své základny.

Požár černé skládky SemněvicePožár černé skládky SemněvicePožár černé skládky SemněvicePožár černé skládky SemněvicePožár černé skládky SemněvicePožár černé skládky Semněvice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky