2. října 2014 - Tragická dopravní nehoda

Jednotka SDH Horšovský Týn byla ve čtvrtek 2. října ve 14:11 hodin povolána k dopravní nehodě k obci Mířkov. Podle oznámení se měla na místě nehody nacházet zaklíněná řidička v bezvědomí. Po příjezdu jednotky hasiči zjistili, že se jedná o srážku dvou osobních vozidel. Všichni účastníci dopravní nehody již byli v péči lékařů ZZS a LZS. Řidička jednoho z vozidel bohužel dopravní nehodu nepřežila. Hasiči provedli na vozidlech protipožární opatření a zajištění místa nehody. Na místě dále zasahovali hasiči z HZS Staňkov.

Dopravní nehoda MířkovDopravní nehoda MířkovDopravní nehoda MířkovDopravní nehoda MířkovDopravní nehoda Mířkov

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky