22. října 2014 - Záchrana osoby

Ve středu 22. října 2014 byla v 10:35 hodin povolána jednotka hasičů z Horšovského Týna do obce Meclov. Bylo zde podezření, že se v rodinném domě nachází zraněná osoba, která neotvírá a nereaguje na bouchání. Při příjezdu horšovskotýnské jednotky již na místě zasahovali hasiči z HZS Domažlice, kteří provedli vstup do budovy, kde nalezli pána v bezvědomí. Hasiči společnými silami uvedli muže do stabilizované polohy, zajistili muži dýchání a následně ho předali lékaři ze Záchranné zdravotní služby.

Meclov - záchrana osobyMeclov - záchrana osobyMeclov - záchrana osobyMeclov - záchrana osobyMeclov - záchrana osobyMeclov - záchrana osobyMeclov - záchrana osoby

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky