4. října 2014 - Vzpomínkový memorál v požárním útoku - fotgalerie

V sobotu 4. října 2014 proběhl v Horšovském Týně již 14. ročník Vzpomínkového memoriálu v požárním útoku. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 22 soutěžních družstev. Prováděly se 2 požární útoky a do celkových výsledků se započítaval součet obou dosažených časů. Tímto SDH Horšovský Týn děkuje Městu Horšovský Týn za finanční podporu, FC Dynamu za zapůjčení travnatého hřiště a také OSH SHČMS Domažlice za zapůjčení elektronické časomíry a nástřikových terčů. Letošní ročník byl první, kdy se představila i družstva veteránů. V ženské kategorii zvítězilo družstvo děvčat z Hradce u Stoda a mužskou kategorii ovládli perfektními výkony hasiči z SDH Horní Kamenice. Ve veteránské kategorii zvítězilo družstvo z Mračnic a druzí skončili hasiči z domácího SDH Horšovský Týn.