1. listopadu 2014 - Halloweenská párty - fotogalerie

Na sobotní odpoledne připravil kolektiv mladých hasičů jednu ze svých tradičních akcí a tou byla Halloweenská párty. Po zkušenostech z minulých ročníků, kdy se oslav tohoto svátku zúčastňuje stále více dětí, se tentokráte hasiči rozhodli uspořádat tuto již zavedenou akci v garážích hasičské zbrojnice. A vyplatilo se. Do hasičské zbrojnice si v letošním roce našlo cestu více než sto dětí v různě strašidelných maskách a je doprovázelo o nemálo méně rodičů, prarodičů a příbuzných. Všechny přítomné děti si nejprve vydlabaly a vyřezaly halloweenské dýně, dále proběhlo spoustu her, soutěží a tance. Všechny děti obdržely malé dárky a občerstvení. Po setmění se všichni přítomní vydali na lampionový průvod, který tentokráte prošel Zámeckým parkem k Horšovskotýnskému zámku. Nakonec si ti nejodvážnější prošli strašidelným objektem "staré školy". Poděkování jistě zaslouží vedoucí kolektivu mladých hasičů, přítomní "velcí" hasiči a všichni, kteří se na zdárném průběhu akce podíleli. Podle reakcí dětí, ale i dospělých se akce vydařila a všichni si odnesli spoustu krásných, ale i strašidelných zážitků. Speciální poděkování od pořadatelů si zaslouží náš kamarád Roman Denk, který ve svém volném čase bavil přítomné krásnou muzikou a po celou dobu odpolední párty se staral o bezproblémové ozvučení.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky