19. prosince 2014 - Požár komína

V pátek 19. prosince 2014 v 10:19 hodin byla povolána jednotka hasičů z Horšovského Týna k požáru komína do obce Ostromeč. Hasiči při příjezdu a provedeném průzkumu srazili hořící saze pomocí suchého písku a komín vyčistili pomocí kominického nářadí. Společně s horšovskotýnskou jednotkou zasahovali ještě hasiči ze stanice HZS Staňkov.

Požár komína OstromečPožár komína OstromečPožár komína OstromečPožár komína OstromečPožár komína OstromečPožár komína OstromečPožár komína OstromečPožár komína Ostromeč

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky