24. prosince 2014 - Požár komína

Klidný štědrovečerní večer přerušil v Horšovském Týně zvuk sirény, který vyhlašoval požární poplach jednotce z Horšovského Týna. Hasičům byl ve 22:11 hodin nahlášen požár komína v obci Polžice. Při příjezdu na místo události byl již na dálku patrný hořící komín. Hasiči započali se srážením hořících sazí pomocí suchého písku a práškového hasicího přístroje. Z důvodu špatné přístupnosti byla na místo povolána automobilová plošina ze stanice HZS Domažlice. Až z ní se podařilo zkrotit plameny v komíně pomocí kominického nářadí a práškového hasicího přístroje. Horšovskotýnští hasiči se vrátili na svou základnu před půlnocí. Na místě hasiči SDH Horšovský Týn, HZS Staňkov a HZS Domažlice.

Požár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína PolžicePožár komína Polžice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky