24. prosince 2014 - Požár komína

Klidný štědrovečerní večer přerušil v Horšovském Týně zvuk sirény, který vyhlašoval požární poplach jednotce z Horšovského Týna. Hasičům byl ve 22:11 hodin nahlášen požár komína v obci Polžice. Při příjezdu na místo události byl již na dálku patrný hořící komín. Hasiči započali se srážením hořících sazí pomocí suchého písku a práškového hasicího přístroje. Z důvodu špatné přístupnosti byla na místo povolána automobilová plošina ze stanice HZS Domažlice. Až z ní se podařilo zkrotit plameny v komíně pomocí kominického nářadí a práškového hasicího přístroje. Horšovskotýnští hasiči se vrátili na svou základnu před půlnocí. Na místě hasiči SDH Horšovský Týn, HZS Staňkov a HZS Domažlice.