8. prosince 2014 - Požár stodoly

V pondělí 8. prosince 2014 v 16:48 hodin byl horšovskotýnské jednotce ohlášen požár stáje u rodinného domu v obci Buková u Mezholez. Na místo události byly zároveň povolány jednotky HZS Staňkov, HZS Stříbro a JSDH Kladruby. Již před příjezdem prvních jednotek se majitelce podařilo vyhnat ze stáje koně a hasiči tak započali s hašením samotného objektu. Bylo nutné vynést zahořelou slámu a seno před objekt, kde byla jednotlivá ohniska dohašována. Díky včasnému zásahu a pevnému klenbovému stropu se oheň nerozšířil do půdních prostor, kde byla uskladněná stará sláma. Příčiny požáru jsou v šetření. Předběžná škoda na slámě a na objektu byla odhadnuta na 15 tisíc korun, uchráněné hodnoty byly předběžně stanoveny na 1 milion korun. Hasiči na své základny vrátili krátce před 22. hodinou.

Požár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly BukováPožár stodoly Buková

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky