22. dubna 2015 - Děti z Mateřské školy u hasičů v Horšovském Týně - fotogalerie

Ve středu 22. dubna 2015 navštívily horšovskotýnské hasiče děti z Mateřské školy z ulice Pionýrů. Děti i jejich paní učitelky si prohlédly výstroj a výzbroj hasičů, prohlédly si hasičská vozidla a vyzkoušely si i použití vysokotlakého proudu z CAS 24 Renault. Odborný výklad a všetečné otázky všem ochotně zodpověděl velitel horšovskotýnské jednotky pan Pavel Lang. Všem dětem se podle rozjasněných tvářiček u hasičů líbilo a hasiči od nich na oplátku dostanou obrázky, které děti v mateřské školce namalují.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky