20. června 2015 - Hasičské zábavné odpoledne a večerní taneční zábava - fotogalerie

V sobotu 20. června 2015 se od ranních hodin začala v prostorách hasičské zbrojnice připravovat jedna z tradičních akcí, kterou ve své režii organizuje Sbor dobrovolných hasičů v Horšovském Týně. Jednalo se o Hasičské zábavné odpoledne. Samotný začátek této tradiční a mezi dětmi i jejich rodiči oblíbené akce byl stanoven na 14. hodinu. A protože se i počasí na odpoledne umoudřilo, tak do hasičské zbrojnice začaly proudit desítky malých i velkých návštěvníků. Pro děti byly připraveny různé hry a soutěže, za které děti obdržely vždy malou odměnu. Dále byla na nově vyasfaltovaném povrchu připravena lanovka, na které si děti mohly vyzkoušet svojí sílu a obratnost. Všichni přítomní mohli dále shlédnout ukázku práce hasičů z jednotky SDH Horšovský Týn při vyproštění osob z havarovaného vozidla a dále se všichni zájemci mohli svézt v hasičských vozech. Večer byla pro dospělé návštěvníky připravená taneční zábava se skupinou Podvraťáci. Poděkování zaslouží všichni členové sboru, kteří se na pořádání této akce zúčastnili a hlavně všichni sponzoři.

Sponzoři Hasičského zábavného odpoledne:

Město Horšovský Týn, Hotel Gurmán, Fadis Osiva s.r.o., Salon Lenka Šmídová, NIEHOFF Nábytek, Mariina lékárna Horšovský Týn, Miroslav Bouda, Pekárna Kotačka, Pekárna Novotný, ZKD Sušice, JIP východočeská a.s. – středisko Horšovský Týn, Kadeřnictví Nina Levá, Kadeřnictví Lucie Císlerová, Tabák Rott, Salon Duet - Inna Kokešová, Solárium Marie Fedorová, Inspirace Jana Sedláčková, Apolo, Praktik Milan Sloup, Klenoty Straka, Shell Horšovský Týn, Diakonie Českobratrské církve evangelické, středisko západní Čechy – centrum denních služeb Plamínek Merklín, Myčka Petr Úbl, Vinotéka Podzámčí, Gabriela Švachová, Chodská pila Srnka, JOKO Kopf, Autodoprava Petr Radošický, Loxxess Nová Hospoda, Salon Hanka Vrbová, Kosmetický salon TONIA Dana Edelmannová, Městské kulturní zařízení Horšovský Týn, PROFROM CNC Nástrojárna, s.r.o., SPORT Bar Kobra – Radek Vavro, Klempostav s.r.o., Amareto Lucie Kastelicová, Zámecká restaurace, KV Šrot Lukáš Vodička, POKR Autotransport Miroslav Popovič, Autoservis BSC s.r.o., Jindřich Levý Autoslužby, Potraviny PLUS RADBUZA, Potraviny MIX, Potraviny ASIA, Taverna al Ponte, Rybářské potřeby Pavel Pavlík, Květinka Kunešová, Lesy ČR s.p., Karpem, a.s., Restaurace PARKUR, Malířské a natěračské práce Miler, Final Kom s.r.o., Autocentrum Jan Šmucler, Semošická hospoda, Holandská nábytek, Cukrárna Zdvihalová Kladruby, BYTES HT s.r.o., Autodoprava Jiří Malý, Odtah 24 Luděk Pytelka, ARCOM Radek Šmíd, LION Grafic Pavel Bukovanský, Husqvarna Miroslav Hodina, Restaurace Pod radnicí, Taubenhansl s.r.o., Autobusová doprava František Ludvík, Paula – nábytek, ELASTO FORM Bohemia, s.r.o., Autoservis Jandík, Restaurace Na sídlišti.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky