10. srpna - Požár pole a lesa Blížejov

Krátce po 16. hodině byla horšovskotýnská jednotka povolána od požáru v Močeradech k požáru do obce Blížejov. Tam se vlivem technické závady na kombajnu rozhořelo pole a přilehlý les. Na místo nakonec dorazily i ostatní jednotky a společnými silami požár zlikvidovali. Blížejovští hasiči vybudovali čerpací stanoviště na místním koupališti a dodávali vodu do hasičských cisteren.

Požár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa BlížejovPožár lesa Blížejov

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky