11. srpna 2015 - Požár trávy Tasnovice

V 17:08 byl ahsičům nahlášen další požár. Tentokráte se jednalo o požár travního porostu na ploše cca 4x4m u obce Tasnovice. Na místo dorazila jako první jednotka SDH Hostouň, která provedla dohašení, když se o prvotní zásah postarali místní zemědělci. Včasným zpozorováním se předešlo větším škodám, protože k trávě bezprostředně přiléhalo pole se zralým obilím. Na místě jednotky SDH Hostouň, SDH Horšovský Týn, SDH Bělá nad Radbuzou a HZS Staňkov. Jednotka z Bělá byla z místa zásahu povolána k obci Třemešné, kde byl hlášen požár trávy.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky