12. srpna 2015 - Požár trávy Přívozec

Další požární poplach byl jednotce SDH Horšovský Týn vyhlášen ve středu 12. srpna 2015 v 17:30. Tentokrát se jednalo o požár posekané louky u obce Přívozec. Horšovskotýnští na místo vyjeli se dvěma automobilovými cisternami. Hasiči společnými silami požár zlikvidovali. Na místě zasahovali jednotky SDH Blížejov, SDH Horšovský Týn, HZS Staňkov a HZS Domažlice.

Požár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky PřívozecPožár louky Přívozec - foto Jiří SchwarzPožár louky Přívozec - foto Jiří SchwarzPožár louky Přívozec - foto Jiří SchwarzPožár louky Přívozec - foto Jiří SchwarzPožár louky Přívozec - foto Jiří SchwarzPožár louky Přívozec - foto Jiří Schwarz

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky