14. srpna 2015 - Požár stohu

V pátek 14. srpna 2015 ve 22:56 hodin vyjížděli horšovskotýnští hasiči k požáru stohu mezi obce Puclice a Staňkov. Podle informací se mělo jednat o stoh ze 150 balíků balíků. To se průzkumem potvrdilo. Hasiči společně s místní zemědělskou firmou hořící slámu rozvozili na přilehlé pole a postupně hořící ohniska likvidovali pomocí vodních proudů. Na místě zasahovaly jednotky SDH Horšovský Týn, SDH Staňkov, SDH Holýšov, SDH Puclice a HZS Staňkov. Hasiči se na svoje základny rozjeli v sobotu kolem půl šesté ráno.

Požár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu PuclicePožár stohu Puclice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky