14. srpna 2015 - Požár stohu

V pátek 14. srpna 2015 ve 22:56 hodin vyjížděli horšovskotýnští hasiči k požáru stohu mezi obce Puclice a Staňkov. Podle informací se mělo jednat o stoh ze 150 balíků balíků. To se průzkumem potvrdilo. Hasiči společně s místní zemědělskou firmou hořící slámu rozvozili na přilehlé pole a postupně hořící ohniska likvidovali pomocí vodních proudů. Na místě zasahovaly jednotky SDH Horšovský Týn, SDH Staňkov, SDH Holýšov, SDH Puclice a HZS Staňkov. Hasiči se na svoje základny rozjeli v sobotu kolem půl šesté ráno.