26. září 2015 - 15. ročník Vzpomínkového memoriálu v požárním útoku - fotogalerie

V sobotu 26. září 2015 uspořádal SDH Horšovský Týn již 15. ročník Vzpomínkového memoriálu v požárním útoku. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 23 soutěžních družstev. 4 družstva žen, 1 družstvo veteránů a 18 družstev mužských družstev. Časy jednotlivých útoků byly měřeny elektronickou časomírou a opět byly použity nástřikové terče s nástřikem 5 litrů. Již tradičně se do konečného součtu započítávaly součty časů z obou požárních útoků. Nejlépe se vedlo družstvu mužů z Mračnic a družstvu žen z SDH Březí. Chtěli bychom poděkovat Městu Horšovský Týn za spolufinancování akce, představitelům fotbalového klubu FC Dynamo Horšovský Týn za zapůjčení hřiště a také všem soutěžícím za perfektní připravenost a kázeň a všichni tak dopomohli k bezproblémovému a rychlému průběhu celé soutěže.

V

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky