3. srpna 2015 - Návštěva hasičů z francouzského města Castillon la Bataille

V pondělí 3. srpna navštívili město hasiči z francouzského města Castillon la Bataille. Město Castillon la Bataille se nachází v jižní Francii asi 50 km od města Bordeaux. Toto město a město Horšovský mají jedno společné. Jsou to partnerská města německého města Nabburg. Hasiči z Francie a z Horšovského Týna se potkali na oslavách 150. výročí založení hasičského sboru v Nabburgu a francouzští hasiči projevili zájem o návštěvu Horšovského Týna. Slovo dalo slovo a v pondělí 3. srpna 2015 přivítal francouzské hasiče před horšovskotýnskou hasičskou zbrojnicí starosta sboru.  Hosté si prohlédli hasičskou zbrojnici, výstroj a výzbroj horšovskotýnské jednotky. Po společném obědě byla pro francouzské kamarády připravena prohlídka horšovskotýnského zámku, dále hasiči navštívili městskou radnici, kde je přivítal starosta města pan Václav Mothejzík. Hasiči z Francie obdrželi na radnici malé dárky a zapsali se pamětní knihy města. Při této příležitosti padla ze strany francouzských kolegů otázka, proč také města Castillon la Bataille a Horšovský Týn nejsou také partnerská města. Možná, že se tak jednou stane a ke stávajícím partnerským městům Horšovského Týna přibude i jedno ve Francii. Hasiči z Horšovského Týna tímto děkují Klárce Lahodové za perfektní překlad z Francouzštiny.

Návštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleoNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la BatailleNávštěva hasičů z francouzského města Castillon la Bataille

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky