31. srpna 2015 - Požár rodinného domu

V pondělí 31. srpna 2015 v 15:07 hodin byl hasičům z Horšovského Týna ohlášen požár pokoje v rodinném domku v obci Březí. Při příjezdu na místo již u požáru zasahovala jednotka HZS Domažlice. Hasiči potom společnými silami dostali požár pod kontrolu a vynosili požárem zničené předměty. Dále bylo nutno rozebrat část střešní konstrukce, část stropu i podlahu v patře. Při likvidaci požáru byla nasazena i přetlaková ventilace. Hasební práce byly prováděny v dýchací technice, což bylo ve velkém horku velmi náročné pro všechny zasahující.

Více info na serveru POZARY.CZ

Požár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD BřezíPožár RD Březí

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky