31. srpna 2015 - Požár rodinného domu

V pondělí 31. srpna 2015 v 15:07 hodin byl hasičům z Horšovského Týna ohlášen požár pokoje v rodinném domku v obci Březí. Při příjezdu na místo již u požáru zasahovala jednotka HZS Domažlice. Hasiči potom společnými silami dostali požár pod kontrolu a vynosili požárem zničené předměty. Dále bylo nutno rozebrat část střešní konstrukce, část stropu i podlahu v patře. Při likvidaci požáru byla nasazena i přetlaková ventilace. Hasební práce byly prováděny v dýchací technice, což bylo ve velkém horku velmi náročné pro všechny zasahující.

Více info na serveru POZARY.CZ