25. října 2015 - Planý poplach

V neděli 25. října 2015 ve 12:53 hodin byl hasičům z Horšovského Týna ohlášen požár stodoly v obci Dolní Valdorf. Podle oznamovatele byl pozorován kouř a plameny. Hasiči po příjezdu do obce Dolní Valdorf žádný požár ani kouř nenalezli. Hasiči z HZS Domažlice, kteří se na místo také dostavili, projeli ještě obec Horní Valdorf. Tam také žádné známky požáru nenalezli. Výjezd byl tedy kvalifikován jako planý poplach. Hasiči se proto vrátili na své základny.

Komentáře

Ladislav Walter
před rokem

Vymyškovat ty zmetky, kteří si dělají z našich hasičů srandu.

Petr
před rokem

Správně. Vymyškovat je hajzly :-D

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky