16. listopadu 2015 - Technická pomoc

V pondělí 16. listopadu 2015 byli ve 12:58 povoláni hasiči z Horšovského Týna do obce Polžice. Tam se měl rozlévat potok do přilehlého dvora. To se také průzkumem potvrdilo. Jednalo se ucpaný zatrubněný potok, který zahradil zřejmě bobr. Hasiči se spolu s místními obyvateli pokusili odstranit překážky v potrubí, což se nakonec nepodařilo. Na místě dále zasahovali hasiči ze stanice HZS Staňkov a pracovníci z podniku Povodí Vltavy. Místo bylo předáno starostovi obce Srby, pod které obec Polžice patří.

Technická pomoc PolžiceTechnická pomoc PolžiceTechnická pomoc Polžice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky