28. listopadu 2015 - Taktické cvičení - fotogalerie, video

V sobotu 28. listopadu 2015 proběhlo v odpoledních hodinách taktické cvičení pro členy jednotky JSDH Horšovský Týn. Tématem cvičení bylo vyproštění osoby, která byla uvízlá pod vozidlem. Hasiči si pod vedením příslušníků HZS ze stanice Staňkov vyzkoušeli práci a předepsané postupy se zvedacím vakem a dále si rozšířili znalosti z oblasti první pomoci. Tu ochotně vysvětlili a prakticky předvedli profesionální záchranáři ze ZZS Domažlice. Hasiči z Horšovského Týna tímto velice děkují panu Janu Šmuclerovi za poskytnutí prostor v jeho Autosalonu v Horšovském Týně, dále profesionálním hasičům ze stanice Staňkov a záchranářům ze ZZS Domažlice.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky