31. října 2015 - Halloweenská párty - fotogalerie

Kolektiv mladých hasičů za pomoci svých starších kolegů ze Sboru uspořádal jednu ze svých tradičních akcí a to Halloweenskou párty. Zábavné odpoledne probíhalo ve strašidelně vyzdobených garážích hasičské zbrojnice v Horšovském Týně. Zasoutěžit si, pobavit se a také se trošku pobát, přišlo okolo stovky dětí z Horšovského Týna i přilehlého okolí a k vidění byly nejrůznější strašidelné masky. Po skončení zábavného odpoledne, které bylo plné tance, her a soutěží se všichni přítomní vydali na lampionový a průvod a dále do budovy "staré" školy, kde byla připravena stezka odvahy plná strašidel a duchů. Podle reakcí všech přítomných se akce podařila a jistě se bude opakovat i v příštím roce.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky