31. října 2015 - Požár hrabanky

V sobotu 31. října 2015 ve 14:46 hodin byli hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn vysláni k požáru nedohašeného ohniště k obci Vidice. Jednalo se o požár v lesním celku Sedmihoří. Tam nejdříve hasiči nalezli kontaktní osobu a dále navedli ostatní jednotky co nejblíže k místu události. Hasiči potom společnými silami prolili vodou nedohašené ohniště a oklní hrabanku. Na místě dále hasiči HZS Staňkov a SDH Vidice.

Požár hrabanky SedmihoříPožár hrabanky SedmihoříPožár hrabanky SedmihoříPožár hrabanky SedmihoříPožár hrabanky SedmihoříPožár hrabanky Sedmihoří

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky