10. ledna 2016 - Technická pomoc

Hasiči z Horšovského Týna vyjeli v neděli 10. ledna 2016 na žádost pana místostarosty města k řece Radbuze. Tam u místního kina zřejmě vandal vhodil odpadkový koš do řeky. Hasiči koš z řeky vylovili a umístili zpět na své místo. Dále se hasiči věnovali kontrole podzemních hydrantů na náměstí Republiky v Horšovském Týně. Tento úkol jim byl uložen také představiteli města Horšovský Týn.

Vylovení koše z řeky RadbuzyVylovení koše z řeky RadbuzyVylovení koše z řeky RadbuzyVylovení koše z řeky RadbuzyVylovení koše z řeky RadbuzyVylovení koše z řeky RadbuzyVylovení koše z řeky RadbuzyVylovení koše z řeky RadbuzyKontrola hydrantové sítěKontrola hydrantové sítě

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky