Poběžovický železný hasič 2016 - fotogalerie, video

V sobotu 26. března 2016 se pod záštitou pana senátora Jana Látky konal druhý ročník závodů "Poběžovický železný hasič 2016". I jednotka SDH Horšovský Týn měla v této soutěži své zástupce. Jednotku,  SDH i město Horšovský Týn reprezentovali v tomto náročném klání i dva hasiči z JSDH Horšovský Týn. Marek Jurgovský i Vítek Vrba si vedli velice dobře a v silné konkurenci se neztratili. Patří jim veliký dík a zejména obdiv, že měli odvahu se této nadmíru obtížné soutěže zúčastnit. Celkové výsledky zveřejníme později.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky