15. května 2016 - Výcvik jednotky

V neděli 15. května 2016 si v dopoledních hodinách prošli výcvikem mladí členové jednotky SDH Horšovský Týn. Vyzkoušeli si vstup do budovy pomocí žebříků, pohyb po budově v zakouřeném prostředí a práci v dýchací technice. K výcviku si hasiči tenokrát vybrali budovu historické sýpky v centru Horšovského Týna.

Výcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský TýnVýcvik JSDH Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky