28. května 2016 - Požár budovy

V sobotu 28. května 2016 ve 13:59 hodiny byla jednotka hasičů z Horšovského Týna povolána k požáru budovy do obce Blížejov. Podle ohlášení se jednalo o prohoření stropů v opuštěné třípatrové drážní budově. Po příjezdu jednotky na místo již u požáru zasahovala místní jednotka SDH Blížejov, která pomocí jednoho proudu C lokalizovala požár podlah a stropů ve dvou patrech budovy a tím tak zabránila dalšímu rozšíření požáru. Hasiči dále rozebrali zasažené dřevěné konstrukce. Na místo se dále dostavili hasiči z HZS Domažlice a HZS Staňkov.

Požár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár BlížejovPožár Blížejov

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky