30. dubna 2016 - Posezení pod májkou - fotogalerie

V sobotu 30. dubna 2016 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Horšovském Týně tradiční akci „Posezení pod májkou“. Akce, která začala v 17 hodin postavením májky, dále pokračovala kulturním vystoupením skupiny Práčata z Týna. Ta předvedla své dovednosti v šermířském umění a dále krásnou sestavu s prapory. Po tomto vystoupení mohli všichni přítomní spatřit v činnosti historické palné zbraně, ke kterým byl poskytnut i odborný výklad. Do těchto odpoledních vystoupení všem k poslechu zahrála skupina Vysoká tráva. Krátce po dvacáté hodině zastepovala v hasičských garážích dívčí skupina Duhovky pod vedením Boženky Mourové a poté již k večerní zábavě až do nočních hodin zahrála opět horšovskotýnská kapela Ancient Flash pod vedením Stanislava Mifky. Se svým ohnivým tancem se předvedla skupina historického šermu Samotáři a jejich hosté. Jako překvapení večera vystoupily se svým duetem nadějné mladé zpěvačky Klárka Lahodová a Terezka Beňušíková.

m

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky