1. června 2016 - Technická pomoc

Hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn byli v 15:21 hodin povoláni k odstranění nebezpečných stavů do ulice Nádražní. Tam došlo v důsledku silné průtrže mračen k zatopení ulice.Při příjezdu hasičů již byla ulice průjezdná, ale hasiči museli přejed směrem k obci Semošice. Tam valící se voda a bláto ucpaly propustek, který hasiči vyčistili a zprůjezdnili zatopenou silnici. Nakonec ještě hasiči vyčerpali zatopený sklep v ulici Pivovarské a vrátili se zpět na svoji základnu.

Pivovarská ulicePivovarská ulicePivovarská ulicePivovarská ulicePivovarská ulicePivovarská ulicePivovarská ulicePivovarská ulice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky