26. června 2016 - Požár sena - video

Jednotka SDH Horšovský Týn byla povolána k požáru sena na valníku 26. června 2016 ve 13:18. Nahlášen byl požár návesu u traktoru, který převážel seno. Po příjezdu na místo se ukázalo, že hoří 22 balíků sena, který majitel převážel na valníku za traktorem. Vlivem technické závady došlo k zahoření sena. Při příjezdu hasičů na místo byly ohněm zasaženy téměř všechny balíky. Hasiči seno společnými silami rozhrabali a postupně uhasili všechna ohniska. Majitel si zajistil odvoz zasaženého sena sám na vlastní louku. Tam, ale seno opět zahořelo a proto se v 17:36 hasiči vrátili na místo a hořící seno uhasili. Na místě zasahovali hasiči z jednotek SDH Horšovský Týn, HZS Staňkov, HZS Domažlice a SDH Mířkov.