26. června 2016 - Požár sena - video

Jednotka SDH Horšovský Týn byla povolána k požáru sena na valníku 26. června 2016 ve 13:18. Nahlášen byl požár návesu u traktoru, který převážel seno. Po příjezdu na místo se ukázalo, že hoří 22 balíků sena, který majitel převážel na valníku za traktorem. Vlivem technické závady došlo k zahoření sena. Při příjezdu hasičů na místo byly ohněm zasaženy téměř všechny balíky. Hasiči seno společnými silami rozhrabali a postupně uhasili všechna ohniska. Majitel si zajistil odvoz zasaženého sena sám na vlastní louku. Tam, ale seno opět zahořelo a proto se v 17:36 hasiči vrátili na místo a hořící seno uhasili. Na místě zasahovali hasiči z jednotek SDH Horšovský Týn, HZS Staňkov, HZS Domažlice a SDH Mířkov.

Požár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena BorovicePožár sena Borovice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky