30. června 2016 - Technická pomoc

Jednotka SDH Horšovský Týn byla ve čtvrtek 30. června 2016 v 8:47 hodin vyslána do ulice Boženy Němcové. Tam se po technické závadě vytopila jedna bytová jednotka a sklep pod ním. Hasiči za asistence Policie ČR byt otevřeli, zavřeli přívod vody a pomocí vysavače vodu odsáli. Dále pomohli majitelce sklepa vynosit mokrý materiál ze sklepa.

Vytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský TýnVytopený byt Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky