4. června 2016 - Okrsková soutěž v požárním sportu - fotogalerie

V sobotu 4. června 2016 se na městském stadionu v Horšovském Týně konalo okrskové kolo soutěže v požárním sportu. Na samotném začátku soutěže předali představitelé SDH Horšovský Týn malý dárek a gratulaci panu Erhardu Düsselovi, který v těchto dnech oslavil významné životní jubileum. Samotná soutěž se skládala ze dvou disciplín. Prováděla se štafeta 4x100 m  s překážkami a 2 pokusy požárního útoku, kdy se do konečného pořadí započítaval vždy lepší čas. V mužské kategorii zvítězilo družstvo SH Vidice A a v ženské také družstvo z Vidic. Výborně se na sooutěži představilo družstvo veteránů z Horšovského Týna, kteří obsadili krásné třetí místo za druhým družstvem SDH Horní Metelsko. Mimo soutěž svůj požární útok předvedly také děti z Horšovského Týna,ve kterých si SDH Horšovský Týn vychovává své nástupce. Za krásné fotky hasiči děkují panu Romanu Denkovi a Ing. Lubomíru Porvichovi.

Výsledky okrsek 2016

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky