2. července 2016 - Dětský den a hasičská zábava - fotogalerie

V sobotu 2. července 2016 proběhla od 14. hodin jedna z tradičních akcí, kterou pořádá SDH Horšovský Týn. Bylo to zábavné odpoledne pro děti a večerní rocková zábava. I přes rozmary počasí se akce zúčastnilo přes 100 dětí. Hasiči tímto děkují všem sponzorům, kteří na tuto akci přispěli jak finančně, tak věcnými dary.

Seznam firem, které poskytly věcné ceny do tomboly na

Město Horšovský Týn, Hotel Gurmán, Fadis Osiva s.r.o., Salon Lenka Šmídová, Mariina lékárna Horšovský Týn, Pekárna Kotačka, Miroslav Bouda, Pekárna Novotný, ZKD Sušice, JIP východočeská a.s. – středisko Horšovský Týn, Shell Horšovský Týn, Myčka Petr Úbl, Gabriela Švachová, Chodská pila Srnka, JOKO Kopf, Autodoprava Petr Radošický, Salon Hanka Vrbová, Městské kulturní zařízení Horšovský Týn, PROFROM CNC Nástrojárna, s.r.o., Lesy ČR s.p., Autocentrum Jan Šmucler, BYTES HT s.r.o., Odtah 24 Luděk Pytelka, ARCOM Radek Šmíd, Restaurace Pod radnicí, ELASTO FORM Bohemia, s.r.o., Autoservis Jandík, Restaurace Na sídlišti, Zámecká restaurace, Restaurant & Pizza Verolda, Klempostav s.r.o., KV Šrot Lukáš Vodička, Autoservis BSC s.r.o., Jindřich Levý Autoslužby, Rybářské potřeby Pavel Pavlík, Květinka Kunešová, LION Grafic Pavel Bukovanský, Husqvarna Miroslav Hodina, Taubenhansl s.r.o., Autobusová doprava František Ludvík, Paula – nábytek, Inspirace Jana Sedláčková, Pavel Britvík – servis nákladních a užitkových vozidel, Autodoprava Přenosil s.r.o., DIMA Trans s.r.o., MOP – Herian s.r.o. Horšovský Týn, Malířské a natěračské práce Miler, Zednictví JK, HT Metal s.r.o., Delta, Česká spořitelna, Praktik Milan Sloup, Karpem a.s., SPORT Bar Kobra – Radek Vavro, Diakonie Českobratrské církve evangelické středisko západní Čechy – centrum denních služeb Plamínek Merklín, Karpem Horšovský Týn a.s., Kadeřnictví Nina Levá, Kadeřnictví Lucie Císlerová, Tabák Rott, Solárium Marie Fedorová, Apolo, Pohoda Jana Tomanová, Klempostav s.r.o., Zednictví JK – Jiří Kubáček, POKR Autotransport Popovič – Kraus, Geodetická kancelář Lahoda – Šrejber, Gerresheimer Horšovský Týn s.r.o.

D Ě K U J E M E


Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky