2. července 2016 - Požár automobilu

V sobotu 2. července 2016 vyjeli ve 12:44 hasiči z Horšovského Týna do Masarykovy ulice, kde vlivem technické závady zahořel nákladní automobil převážející cigarety. Hasiči požár zlikvidovali pomocí vysokotlakého proudu vody. Později ještě komunikaci uklidili. Na místě dále zasahovala jednotka HZS Staňkov.

Požár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretamaPožár dodávky s cigaretama

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky