31. července 2016 - Soutěž v tahání hasičkého vozu - fotogalerie

V neděli 31. července 2016 se členové jednotky SDH Horšovský Týn zúčastnili soutěže v tahání hasičského vozu. Tuto soutěž pořádali nabburští hasiči již po osmé a horšovskotýnští hasiči se jí zúčastnili poprvé. Cílem soutěže je dotáhnout na laně téměř sedmitunový historický hasičský vůz na vzdálenost padesát metrů. Vůz tahá do mírného stoupání osm hasičů a jeden člen družstvu velí. Hasiči z Horšovského Týna se při své první účasti neztratili a se dvěma družstvy vybojovali druhé a třetí místo a odvezli si na památku poháry a diplomy.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky